אודות

כל אחד והפרקט שלו

Feel Wood היא רשת פרימיום לפרקטים שבה תוכלו למצוא את מותגי העילית של רצפות הפרקט. הרשת מייבאת ומשווקת רצפות פרקט של מותגי העל האירופאיים EGGER ו LALEGNO, ומאפשרת לכם ליהנות ממבחר עשיר של הפרקטים היפים והטובים ביותר בעולם. 

אנחנו ברשת Feel Wood יודעים שלכל אחד אוהב את הפרקט שלו אחרת, לכן יש לנו פה הכול. תמצאו אצלנו פרקטי עץ רב שכבתיים, פרקטי למינציה, פרקטי שעם ופרקטים פולימריים (SPC)  במבחר דגמים, צבעים וסגנונות מעוררי השראה, שיאפשרו לכם לעצב חללים מושלמים בדיוק כמו שאתם מתכננים.

אנחנו  ב Feel Wood משקיעה משאבים רבים כדי להעניק לכם את הטוב ביותר. אנו עומדים מאחורי איכות המוצרים המעולים שלנו, ומעניקים לכם מלאה מקיפה של 15 – 20 שנות אחריות על המוצר ו – 3 שנים על ההתקנה. 

וכדי שתוכלו ליהנות מחוויה מעולה איתנו, אנו מעניקים לכם ליווי וייעוץ מקצועי מהרגע הראשון. אנו מלווים אתכם החל מבחירת הפרקט המתאים ביותר לסוג החלל, לסגנון העיצובי המתוכנן ועד האספקה וההתקנה ולאורך תקופת האחריות.

כל מגון הפרקטים שאנו משווקים Feel Wood  עומדים בתקני האיכות האירופיים המחמירים ביותר  ומיוצרים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר ועל פי עקרונות אקולוגיים.

חברת EGGER הבינלאומית, היא מהחברות המובילות והגדולות בתעשיית החומרים מבוססי העץ לעיצוב, ריהוט ובנייה אשר החל את דרכה ב-1961 באוסטריה כחברה משפחתית. EGGER רושמת צמיחה מתמדת, חולשת כיום על 18 מפעלים, הממוקמים בשמונה מדינות אירופאיות. מועסקים בה יותר מ-9,600 עובדים והיא מפעילה מעל 27 משרדי מכירות בעולם. מוצרי החברה, מסופקים ללקוח באמצעות רשת עולמית של שותפי הפצה, ב-90 מדינות.  אחד מעקרונות הפעילות של EGGER הוא ייצור בר קיימא. כל מוצריה עשויים עץ המגיע מיערות מורשים בלבד, הנושאים את תו התקן האקולוגי האירופאי PEFC. בנוסף, החברה מייצרת אנרגיה בתחנות כוח משלה, ועושה שימוש בשיטות עיבוד עדכניות ובמערכות לוגיסטיות ידידותיות לסביבה.

LALEGNO היא חברה בלגית לייצור ושיווק רצפות פרקט וחיפויי עץ שהחלה לפעול לפני עשור, ונחשבת כיום לאחד המותגים היוקרתיים והמובילים בעולם בתחום מוצרי העץ לעיצוב פנים. חברת LALEGNO, מקפידה על מאגר גדול זמין של כל דגמי הפרקטים, המאפשר אספקה מהירה מוצרים. ריצופי פרקט יוצאים מדי יום ממפעלי החברה ומגיעים ללקוחות בכל רחבי העולם. מוצרי החברה מיוצרים תוך כבוד מרבי לטבע ולסביבה. מוצריה עוברים בהצלחה יתרה בדיקות הנוגעים להגבלת התרכובות האורגניות הנדיפות, המשתחררות בתהליך הייצור.  המוצרים עומדים בתקני CE האירופיים, המבטיחים שהם בטוחים לשימוש, אינם מזיקים לבריאות ועומדים בסטנדרטים מחמירים של איכות.